![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/zdorovya-4-1024x576.jpg)
08 грудня 2021 року в Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості в онлайновому форматі відбувся обласний семінар-практикум на тему: «Технології формування здоров’язберігаючого освітнього середовища для дітей дошкільного віку в умовах ЗПО», в якому взяли участь педагоги закладів позашкільної освіти художньо-естетичного напряму області, які працюють з дітьми дошкільного віку та зацікавлені означеною темою. Метою проведення семінару-практикуму було розкриття теоретичних та практичних аспектів використання освітніх технологій щодо формування здоров’язберігаючого освітнього середовища в професійній діяльності керівників гуртків.
Теоретичні аспекти були підтверджені відповідними майстер-класами, на яких учасники семінару познайомились із досвідом використання технологій йоги для дітей (хатха-йога) та ігрового стретчингу на заняттях у гуртках оздоровчого напряму (керівники гуртків ОПДЮТ Аліна Микитишина, Інна Ратинська). Педагоги дізналися про особливості застосування корекційних здоров’язберігаючих технологій, таких як кольоротерапія та ебру у роботі з дітьми дошкільного віку (керівники гуртків ОПДЮТ Алевтина Прохода, Оксана Ушаткіна).
Здоров’я – головна цінність, здорові діти – здорова нація!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/zdorovya-3.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/zdorovya-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/zdorovya-2.jpg)