Семінар-практикум «Особливості освітнього середовища закладу позашкільної освіти для дітей дошкільного віку: технології формування змістових компонентів»

Семінар-практикум

12 травня 2021 року в Донецькому обласному палаці дитячої та юнацької творчості в онлайн форматі було проведено обласний семінар-практикум керівників гуртків закладів позашкільної освіти на тему: «Особливості освітнього середовища закладу позашкільної освіти для дітей дошкільного віку: технології формування змістових компонентів».

В теоретичному модулі семінару методист Любов Агамер’янц ознайомила учасників з особливостями створення освітнього середовища у закладі позашкільної освіти, що потребує від сучасних педагогів здатності до моделювання, проєктування, конструювання багаторівневої та багатофункціональної системи роботи. Керівник гуртка Школи раннього гармонійного розвитку дитини «Радість» Людмила Прийменко презентувала модель розвивально-ігрового середовища ДОПДЮТ, наголосивши, що саме розвивально-ігрове середовище допомагає дітям розвивати свої творчі здібності та навчатися. З презентацією «Креативний компонент освітнього середовища» виступила керівник гуртка «Казкова англійська» Вероніка Приймак, яка поділилася досвідом щодо розвитку креативності у малюків.

Виховувати емоційно зрілу особистість з перших років життя, супроводжувати становлення її переживань і почуттів – важливе завдання педагогів. З особливостями розвитку емоцій у дітей дошкільного віку та з рекомендаціями щодо спілкування з маленькими вихованцями познайомила практичний психолог Аліна Аханкіна.

У практичній частині учасники семінару створили власну модель освітнього середовища і дійшли висновку, що всі діти заслуговують на середовище, яке задовольняє їхні потреби бути здоровими, відчувати себе безпечно та захищено.

Семінар-практикум
Семінар-практикум
Семінар-практикум
Семінар-практикум
Семінар-практикум
Семінар-практикум
Семінар-практикум
Семінар-практикум
Семінар-практикум