![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/phkekoto-output_cr-1024x629.jpg)
14 квітня керівник гуртка «Школа успіху» Оксана Ліхута з метою поглиблення та розширення знань вихованців про історію вишиванки, багатство її кольорів, різноманітність орнаментів, видів і форм; виховання шанобливого ставлення до національних традицій, почуття належності до українського народу провела виховну годину «Сакральна символіка української вишивки».
Вихованці взяли активну участь в інформаційній вікторині «Вишиванка – дзеркало народної душі». Як результат, окрім вираження своєї національної та громадянської позиції – позитивні емоції та відчуття гордості за приналежність до українського народу.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo-outpuapt_cr-999x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo-output_cr-1024x536.jpg)