![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/collage-1.jpeg)
Вітаємо вихованців «Зразкового художнього колективу» ансамблю танцю «Усмішка» (керівники Олена Голік, Ігор Голік, Катерина Трофименко) із прекрасним виступом на сценах Міжнародного фестивалю творчих колективів «Різдвяний зорепад» і регіонального фестивалю мистецтв за підтримки народного депутата В. Новинського (м. Маріуполь).
Професійними та яскравими виступами талановита молодь підкорила суддів, що підтверджено справжнім зорепадом зіркових нагород: СУПЕР ГРАН-ПРІ, два І місця, диплом Лауреата і подарунки для колективу отримали юні танцівники за результатами двох фестивалів.
Вітаємо вихованців і керівників із поповненням зіркової скарбнички і бажаємо подальших творчих перемог!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-19_16-16-18-258.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-19_16-16-17-620.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-19_16-16-17-809.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-19_16-16-17-165.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-19_16-16-16-390.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-19_16-16-16-177.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-19_16-16-05-406.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/izobrazhenie_viber_2022-01-19_16-16-05-191.jpg)