![Різдвяні зустрічі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rizdvyani-zustrichi-3-1024x768.jpg)
21 грудня у м. Краматорськ відбулися змагання зі спортивних бальних танців, в яких брали учать вихованці «Зразкового художнього колективу» хореографічної студії «Фо степ» (керівник Хіміон Т.П, Киркач А.В.)
Танцівники змагалися у майстерності, демонструючи парне та сольне виконання. Учасники змагань отримали грамоти, кубки та медалі.
Вітаємо педагогів та юних танцівників з дебютом та перемогою!
![Різдвяні зустрічі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rizdvyani-zustrichi-3-1024x768.jpg)
![Різдвяні зустрічі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rizdvyani-zustrichi-12-1024x768.jpg)
![Різдвяні зустрічі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rizdvyani-zustrichi-10-1024x778.jpg)
![Різдвяні зустрічі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rizdvyani-zustrichi-11-768x1024.jpg)
![Різдвяні зустрічі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rizdvyani-zustrichi-9-768x1024.jpg)
![Різдвяні зустрічі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rizdvyani-zustrichi-8-1024x768.jpg)
![Різдвяні зустрічі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rizdvyani-zustrichi-7-1024x768.jpg)
![Різдвяні зустрічі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rizdvyani-zustrichi-1-768x1024.jpg)
![Різдвяні зустрічі](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rizdvyani-zustrichi-2-576x1024.jpg)