![Резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-1.jpg)
12.12.2019 – 13.12.2019 резиденцію Святого Миколая відвідали діти з міст: Вугдедар, Торецьк, Новогродівка, Селидове, Костянтинівка, Покровськ; Слов’янського, Костянтинівського, Бахмутського, Волноваського, Великоновоселівського районів, а також Соледарської ОТГ.
Діти поспілкувалися зі Святим Миколаєм, зробили фото на пам᾿ять, долучилися до роботи майстер-класів.
Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх!
![Резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-3.jpg)
![Резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-4.jpg)
![Резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-5.jpg)
![Резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-6.jpg)
![Резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-2.jpg)
![Резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-7.jpg)
![Резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-8.jpg)
![Резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-1.jpg)