![Птах миру](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ptakh-miru-7-1024x768.jpg)
28 листопада у ЗОШ № 10 керівник гуртка «Калинка» Ляшова О.С. проводила майстер-клас для вихованців гуртка та учнів 4А класу «Птах миру» присвячений Дню Збройних сил України. Діти виготовляли птаха з джутового шнура, якого прикрашали жовтими та синіми стрічками. Ці сувеніри діти передадуть захисникам України на свято в знак поваги за їх мужність, відвагу та вдячність за мирне небо над рідним містом.
![Птах миру](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ptakh-miru-5-768x1024.jpg)
![Птах миру](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ptakh-miru-3-768x1024.jpg)
![Птах миру](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ptakh-miru-1-768x1024.jpg)
![Птах миру](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ptakh-miru-6-768x1024.jpg)
![Птах миру](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ptakh-miru-2-768x1024.jpg)
![Птах миру](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ptakh-miru-4-768x1024.jpg)
![Птах миру](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Ptakh-miru-7-1024x768.jpg)