![Продовжує роботу резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Prodovzhuie-robotu-rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-2.jpg)
17.12.2019 резиденцію Святого Миколая відвідали діти з міст: Краматорська, Дружківки, Костянтинівки. Казкова атмосфера, конкурси, цікаві майстер-класи надали дітям енергії та наснаги на весь наступний рік.
![Продовжує роботу резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Prodovzhuie-robotu-rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-1.jpg)
![Продовжує роботу резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Prodovzhuie-robotu-rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-4.jpg)
![Продовжує роботу резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Prodovzhuie-robotu-rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-3.jpg)
![Продовжує роботу резиденція Святого Миколая](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Prodovzhuie-robotu-rezidenciya-Svyatogo-Mikolaya-2.jpg)
Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості
Офіційний сайт Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості
17.12.2019 резиденцію Святого Миколая відвідали діти з міст: Краматорська, Дружківки, Костянтинівки. Казкова атмосфера, конкурси, цікаві майстер-класи надали дітям енергії та наснаги на весь наступний рік.