![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/MyCollages-3.jpg)
За ініціативи Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, в рамках відзначення Дня захисників і захисниць України, з метою привітання військових зі святом, сприяння патріотичному вихованню дітей, запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до обласної PR фото-акції «Герої в обличчях» та з 06 по 14 жовтня розмістити спільні світлини з захисником/захисницею (у військовій формі), написати коротку розповідь про цю людину (бойовий шлях, цікаві історії зі служби, спогади тощо) на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Хештеги для розміщення: #Героївобличчях2022 #ПозашкілляДонеччини
Контактна особа: Катерина Колесник (066)-033-44-85
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/MyCollages-2.jpg)