![Ми_за_здоровий_спосіб_життя](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Mi_za_zdoroviy_sposib_zhittya-4.jpg)
Здоров’я – найвище благо дароване людині природою. Без нього життя не буде повноцінним і щасливим. Здоровий спосіб життя – запорука здоров’я!
Саме виходячи з цього, за ініціативи обласної ради лідерів учнівського самоврядування, у жовтні пройшла акція під гаслом #Ми_за_здоровий_спосіб_життя # , до якої долучилися понад 140 закладів освіти міст, районів.
Найактивнішими учасниками челенджу стали ради лідерів Добропілля, Дружківки, Мирнограда, Краматорська, Лимана, Слов’янського, Костянтинівського, Волноваського та Покровського районів.
![Ми_за_здоровий_спосіб_життя](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Mi_za_zdoroviy_sposib_zhittya-2.jpg)
![Ми_за_здоровий_спосіб_життя](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Mi_za_zdoroviy_sposib_zhittya-3.jpg)
![Ми_за_здоровий_спосіб_життя](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Mi_za_zdoroviy_sposib_zhittya-1.jpg)
![Ми_за_здоровий_спосіб_життя](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Mi_za_zdoroviy_sposib_zhittya-4.jpg)
Найдієвішими ліками для здоров’я є бадьорий і веселий настрій духу, саме це мав на меті проведений челендж.