Підсумки акції «У донецький край мир несе Святий Миколай»

Фабрика Святого Миколая у місті Слов'янськ_07

День Святого Миколая – це прекрасна традиція, що сповнена чарівним духом, щастям та вчить нас всіх безкорисливо обдаровувати тих, кого ми любимо, про кого піклуємось.

Миколай та Н.В, Оксенчук

За ініціативи директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Надії Володимирівни Оксенчук з 27 листопада по 9 грудня відбулась обласна акція «У донецький край мир несе Святий Миколай». З ентузіазмом приєднались до акції міста Мирноград, Добропілля, Лиман, Торецьк, Селідове, Краматорськ, Гірник, Покровськ, Родинське, Бахмут, Сіверськ, Маріуполь, Часівяр, Слов’янськ та райони Волновахський, Ясинуватський, Слов’янський, Великоновосілківський,  Бахмутський, Костянтинівський, Покровський, Мангушський, у яких було створено імпровізовані «Фабрики Святого Миколая».

Фабрика Св. Миколая

«Фабрика Святого Миколая» – це чарівне місце, де активно працювали помічники Миколая. Майстер-класи з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва по виготовленню сувенірів та вітальних листівок, «комори» збору речей, канцелярських товарів, ігрові платформи, «пошти» з написання вітальних листівок – все це активні локації створення добра.

Подарунки-вітання знайшли своїх адресатів у дитячих лікарнях, інтернатах, дитячих будинках, на лінії розмежування.

вручення подарунків воїнам АТО

Лідери учнівського самоврядування Добропілля, Покровська, Родинського, Торецька, гуртка ОПДЮТ «Основи учнівського самоврядування» створили відеопривітання зі святом Святого Миколая.

Учні, вихованці навчальних закладів області стали активними помічниками Святого Миколая та подарували свою увагу, тепло тим, хто цього найбільше потребує. Подібні заходи роблять щасливими наших діточок, формують їх справжніми патріотами.

Святий Миколай живе в кожному з нас!