«Патріотами не народжуються – патріотами стають!»

28.02.2023 року відбувся обласний семінар-практикум для осіб, відповідальних за організаційно-масову роботу в закладах позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Патріотами не народжуються – патріотами стають!». Організатори – відділ масових заходів та організації дозвілля Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

На семінарі акцентовано увагу на концептуальних положеннях національно-патріотичного виховання дітей і молоді. В умовах сьогодення як ніколи гостро постає питання виховання  громадянина – патріота України, людини, здатної стати на захисті українського народу. Саме зараз ключова роль у системі виховної роботи відведена вихованню в дітях шани та поваги до українських цінностей.  

У практичному модулі розглянуто питання виховання свідомого патріота-українця через важливість та необхідність активного залучення учнівської молоді до заходів національно-патріотичної спрямованості в закладах позашкільної освіти Донеччини, наведено приклади використання різних форм і методів виховання юних патріотів України.

Презентовано практику організації роботи з національно-патріотичного виховання в освітньому просторі Іллінівської сільської ради.

Виховання патріота – обов’язок, право та місія сучасної освіти. А тому національно-патріотичне виховання має стати однією з головних складових національної безпеки нашої держави.