![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/9-1024x819.jpg)
За ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості 27 листопада о 16.00 у загальнонаціонально-міжнародній акції «Запали свічку пам’яті» до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні взяли участь понад 600 вихованців позашкілля області з Волновахи, Добропілля, Дружківки, Світлодарська, Краматорська, Родинського, Лиману, Білозерська, Торецька, Сіверська, Бахмута, Українська, Новогродівки, Гродівської, Олександрівської, Нікольської селищної ради. Педагоги і вихованці запалили свічки біля пам’ятників жертвам голодоморів та встановили свічки вдома на підвіконнях, віддаючи шану пам’яті невинним жертвам жахливого геноциду минулого сторіччя. Тематичні світлини розмістили на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом #Запалисвічкупамяті.
Пам’ять не згасне…
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/10-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/MyCollages-3-4.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/MyCollages-4-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/MyCollages-5-2.jpg)