![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/558.png)
За ініціативи Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання патріотичної свідомості, запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до обласного онлайн-марафону-декламації «Поезія гідності». З 10 по 21 листопада пропонуємо розмістити малюнки та поробки, відео з декламуванням тематичних віршів, тривалістю до 2 хвилин, на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Хештеги для розміщення: #Поезіягідності2022 #ПозашкілляДонеччини
Контактна особа: Катерина Колесник (066)-033-44-85
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/25845-1_large-1024x586.jpg)