![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/chaes_8_650x410-1.jpg)
Напередодні Міжнародного дня пам’яті про Чорнобиль ми згадуємо найбільшу техногенну катастрофу та вшановуємо героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.
Запрошуємо доєднатись до обласного онлайн-реквієму «Чорнобиль в пам’яті країни» : з 17 по 26 квітня розмістити тематичні фото, відео, малюнки, поробки тощо на сторінці “Позашкілля Донеччини” у соціальній мережі “Фейсбук”.
Хештеги для розміщення: #Чорнобиль2023 #ЧорноБІЛЬ2023 #ДОПДЮТ