![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0432-1024x1024.jpeg)
До свята Світлого Христового Воскресіння, що несе світові надію на мир, добро й злагоду, Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості було проведено обласний онлайн-марафон «Великодній дивограй», в якому взяли участь понад 300 вихованців закладів позашкільної освіти Донецької області. Діти розміщували світлини тематичних поробок, малюнків, виконували пісні, танці, вірші, писали твори-есе, розміщували відеоролики на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Творчі роботи дітей – це промінчики світла й добра, які зігрівають душі, сповнюють серця вірою у світле майбутнє. Дякуємо вам, наші маленькі учасники, ви усі – переможці! Ви – носії Світла і Добра, а як відомо, Добро завжди перемагає зло, Світло перемагає темряву.
#Україна_понад_усе #Разом_до_перемоги
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/image_6483441-5.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/image_6483441-3.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/image_6483441-4.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/image_6483441-1-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/image_6483441-2-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/image_6483441-6.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0447.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0384.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0446.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0434.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0445.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0433.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0410.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0432.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0415.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0409.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0393.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0404.jpeg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_0398.jpeg)