![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/12-1024x724.png)
8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
Героїзм та жертовність у Другій світовій війні нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути.
З 26 квітня по 8 травня Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласний онлайн-марафон «В пам’яті назавжди», до якого долучилося понад 700 учнів закладів освіти Донеччини.
Протягом тижня вихованці вшанували пам’ять загиблих та розміщували тематичні світлини: фото та малюнки, брали участь у виховних годинах, декламували вірші, переглядали презентації та документальні відео, підготовлені майстер-класи «Квітка мак», за якими виготовлені символ Дня пам’яті. Вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Ми добре знаємо ціну війни й пам’ятаємо, яким страшним лихом вона обернулася для світової спільноти. Ніколи знову!
Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом:
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/13-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/11-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/10-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/8-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/7-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/9-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-1024x724.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1024x724.png)