![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/2222222-1024x1024.jpg)
Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості доєднується до обласного мистецького марафону «Усе моє, все зветься Україна».
Україна – це чарівна природа, це неповторна культура, це все те що навколо нас, Україна – це та земля, де ми народилися, де завжди на нас чекатиме батьківська домівка, зігріта теплим родинним затишком, добротою та материнською ласкою, це Батьківщина, найкраща і найрідніша.
#мояУкраїна