![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-3-1024x518.png)
Четвертий вівторок місяця у системі обласного методичного online hub – платформа перспективного педагогічного досвіду. 28 березня за участі 57 педагогів-позашкільників було презентовано досвід роботи зразкового художнього колективу ансамблю танцю «Усмішка» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості. Керівники гуртку – талановита династія педагогів, фанатично залюблених у народний танець, – Олена Голік, Ігор Голік, Катерина Трофименко, Олександра Шаронова. Акцент було зроблено на особливостях онлайн-репетицій, фрагменти яких доказали, що все можливо, коли за це беруться професійні, відповідальні, компетентні педагоги.
Пізнання світу через народну хореографію, шанування народних традицій і звичаїв, що роблять Україну унікальною, – педагогічне кредо керівників гуртку.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-1-1024x518.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/7-1-1024x518.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/9-1-1024x518.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/10-1024x518.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/12-1-1024x518.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/13-2-1024x518.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/14-1024x518.png)