![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/MyCollages-1-2.jpg)
Понад 250 вихованців позашкілля Донеччини долучилися до обласного марафону вітальних листівок «Тепло долонь і серця Тобі, мій Герою». Діти виготовили вітальні листівки до Дня захисників і захисниць України з побажаннями та словами підтримки воїнам та ветеранам ООС, воїнам Збройних сил України, солдатським та офіцерським вдовам, їх родинам і подарували адресатам. Світлини розміщено на сторінках закладів ЗПО області у соціальній мережі Facebook
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/MyCollages-2-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/MyCollages-3-1024x724.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/MyCollages-4-1024x724.jpg)