![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/1589623674_5041.jpg)
У третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні щорічно відзначається День Європи. Це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до обласного марафону тематичних малюнків, світлин та фотоколажів «Європейська країна» та з 17 по 21 травня розмістити свої роботи на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Хештег для розміщення #Європейськакраїна