Обласний марафон «Чорнобиль  в серці України»

За ініціативи Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості до Дня Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, з метою збереження історичної пам’яті, виховання почуття гордості за український народ, пошани до подвигу людей, було проведено обласний  марафон «Чорнобиль  в серці України».

До марафону доєдналися понад 200 вихованців закладів освіти Донецької області: Будинку творчості дітей та юнацтва Мирноградської міської ради, Будинку творчості дітей та юнацтва м. Українська, Палацу дитячої та юнацької творчості м. Гірника, КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості м. Слов’янська», Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Білозерського освітньо-культурного центру (колектив сценічної майстерності «Витівники»; творчі колективи Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості: «Зразковий художній колектив» хореографічна студія «Фо степ», студія образотворчого мистецтва «Гармонія», гурток «Казкова англійська», гурток «Калинка», гурток «Веселка», гурток «Економічне краєзнавство».

На сторінці «Позашкілля Донеччини» було розміщено тематичні світлини, відеоматеріали, малюнки з хештегом #Чорнобильвсерці

«Чорнобильський вітер по душах мете,

  Чорнобильський пил на роки опадає,

  Годинник життя безупинно іде.  

  Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає…”