Обласний фотомарафон «Державний Прапор України – це символ віри і добра!»

23 серпня, напередодні Дня Незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу. Прапор нашої країни несе в собі її історію. Це і вірність, і мужність наших громадян, їх відвертість та чесність, готовність до самопожертви та віра в нашу державу!

З цієї нагоди понад 350 талановитих вихованців закладів позашкільної освіти Донецької області долучилися до обласного фотомарафону «Державний Прапор України – це символ віри і добра!»: розміщували світлини тематичних робіт у різних техніках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва та свої світлини з прапором України на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегами #Державнийпрапор #символдобра.

Вітаємо усіх зі святом! Бажаємо злагоди, сил та натхнення! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Миру і процвітання нашій Державі!