![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/ANONS-724x1024.png)
У народі говорять: “Зима прийшла – свята привела”. І дійсно: взимку майже щодня – свято. Запрошуємо доєднатися до обласного фоточеленджу «Свято Є!»: з 07 по 30 грудня розмістити тематичні світлини на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Це можуть бути фото підготовки до свят, прикрашання кімнати, ялинки, фото листа Миколаю, фото з Миколаєм або Сантою, фото з новорічними атрибутами, казковими персонажами тощо.
Хештеги для розміщення: #святоЄ2023 #дітидонеччини #ОПДЮТ