![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/1000_545_1609242493-8578.webp)
З 04 по 06 січня за ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, було проведено флешмоб відеопривітань для військових «Я усім наколядую щастя й миру». До військових звернулись вихованці Парасковіївської школи № 40 гуртка «Школа юного ведучого» (керівник Лідія Пухальська) та вихованці арт-студії акторської гри «Престиж» (керівник Лілі Цецхладзе). У відеозверненні діти вітали військових різдвяними колядками та віншівками, бажали миру та спокою, любові і тепла, радості та Божого благословення.