![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/77-1024x1024.jpg)
За ініціативи Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, до Всесвітнього дня здоров’я, з метою формування бажання вести здоровий спосіб життя та бережливого ставлення до свого здоров’я, виховання почуття відповідальності за збереження свого здоров’я, було проведено обласний флешмоб «Спортивна країна – здорова країна!». До заходу долучилося понад 200 вихованців закладів позашкільної освіти Донеччини, які розмістили світлини, відеоролики з пропагуванням здорового способу життя на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Фейсбук».
Бережіть себе, своїх рідних і близьких, надавайте допомогу усім, хто її потребує, у цей складний, суворий час. Залишаймося людьми – це наше головне призначення!
#Україна_понад_усе #Разом_до_перемоги
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/MyCollages-7-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/776-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/MyCollages-4-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/MyCollages-2-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/MyCollages-3-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/9-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/MyCollages-1-2.jpg)