Обласний етап «Єдина родина» 2021

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості, з метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвитку їх творчих здібностей у дистанційному форматі було проведено обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина».

Єдина родина
Єдина родина

До участі у фестивалі цьогоріч долучилося 1246 вихованців з Авдіївки, Гірника, Новогродівки, Костянтинівки, Селидового, Соледару, Старомлинівки, Покровська, Родинського, Українська, Часового Яру, Краматорська, Білозерського, Добропілля, Дружківки, Лиману, Торецька, Маріуполя, Слов’янська, Мирнограду, Бахмута, Волноваського, Великоновосілківського, Мангушського, Мар’їнського районів, Олександрівської та Іллінівської селищної ради, вихованці Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості та комунального закладу «Донецького Палацу молоді «Юність».

Єдина родина
Єдина родина
Єдина родина

Переможцями обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина» стали 266 вихованців закладів позашкільної освіти області. Вітаємо!

Єдина родина
Єдина родина
Єдина родина