Обласний етап “Єдина родина”

Обласний етап "Єдина родина"

20 квітня 2018 року Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості було проведено обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина».

Обласний етап "Єдина родина"

Фестиваль проводився у п’яти вікових категоріях та номінаціях : «Вокал», «Хорові колективи», «Хореографія», «Народно-інструментальний жанр», «Літературна творчість», «Фольклор», «Циркове мистецтво», «Театр мод» та «Образотворче, декоративно-ужиткове і прикладне мистецтво».

Обласний етап "Єдина родина"

Загалом в обласному етапі прийняло участь більше 700 вихованців Донецької області. Солісти та ансамблі номінації «Вокал» представляли два різнохарактерні твори державною мовою у народній або естрадній манері виконання. Хорові колективи знайомили глядачів з творами української хорової класики , сучасної та народної музики. У номінації «Хореографія» колективи демонстрували фестивальні номери у народній, естрадній, бальній та сучасній хореографії. Також на фестивалі були представники народно-інструментального жанру, фольклору, циркового мистецтва та вишукані образи театру мод. Читці-декламатори та авторські твори вражали своєю емоційністю та креативом. Яскравим доповненням фестивалю стали роботи з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Художнє різьблення по дереву, вишивка, ліплення , плетіння гачком та спицями, флористика, паперова пластика, розпис тканини вражали своєю досконалістю та високим рівнем виконання.

Обласний етап "Єдина родина"

Щорічно завдяки фестивалю художньої творчості «Єдина родина» ми виявляємо талановитих і обдарованих дітей та молодь. І цей рік не став виключенням – юні аматори все активніше залучаються до яскравого мистецького життя. Нехай ваше творче життя буде ще яскравішим, насиченим емоціями та враженнями!