Обласний челендж «Здоровим бути – круто!»

У сучасному житті особлива увага приділяється здоровому способу життя. Це спосіб життєдіяльності людини, метою якого є формування, збереження і зміцнення здоров’я. Важливе значення у формуванні здорового способу життя відведене раціональному харчуванню, руховій активності та регулярним фізичним навантаженням, спрямованих на підвищення рівня фізичного розвитку та його підтримку.

За ініціативи Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості до відзначення Дня молоді, популяризації та пропаганди здорового способу життя серед вихованців, запобігання негативних проявів серед дітей та учнівської молоді, виявлення та підтримки юних талантів, було проведено обласний челендж «Здоровим бути – круто!», до якого долучилися понад 150 вихованців закладів освіти Донецької області.

Вихованці розміщували світлини тематичних робіт: фото, відео, малюнки, на яких діти займаються спортом, відпочивають на свіжому повітрі, яке неодмінно корисно впливає на здоров’я та особливо на настрій, емоційний стан. Навіть знаходячись далеко від дому, вихованці знаходять час для заняття улюбленим видом спорту та для подорожей.

Бажаємо вам, дорогі діти, бути завжди здоровими, активними, життєрадісними, щоб заняття спортом, відвідування спортивних секцій загартовувало ваш організм та приносило задоволення, успіхи й перемоги!

Здоровий спосіб життя – шлях до довголіття!

Переглянути світлини можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом #здоровимбутикруто