Обласна відеогалерея «Мій танець – вічності хвилина»

29 квітня – Міжнародний день танцю. Свято було встановлено 1982 року за рішенням ЮНЕСКО, а його датою обрано день народження Жана-Жоржа Новера – знаменитого французького балетмейстера, який увійшов до історії як “батько сучасного балету”.

Танець – невід’ємна частина будь-якої культури. Він є джерелом натхнення для художників, дизайнерів, скульпторів і режисерів театру і кіно. Танець – це не просто гарні рухи. Це пульс, биття серця і просто покликання життя. Це хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. За допомогою танців людина висловлює свої думки та почуття. Танець – є емоційна насолода, яка піднімає настрій.

З 19 по 29 квітня Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведена обласна відеогалерея «Мій танець – вічності хвилина», до якого долучилися понад 1500 учнів закладів освіти Донеччини. Талановиті та творчі вихованці розміщували тематичні відеоролики колективні виступи та індивідуальні номери.

Щиро вітаємо всіх хореографів, керівників гуртків з вашим професійним святом! Будьте успішні й талановиті, відчувайте ритм свого тіла і розчиняйтеся в музиці. Бажаємо вам руху вперед, широких можливостей і завзятості.

Танцюйте, виражайте себе, живіть в ритмі танцю!

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом:

#мійтанець2024

#дітиДонеччини

#ПозашкілляДонеччини