Обласна онлайн-фотовиставка «Мамині руки – тепло, Мамині очі – світло…»

Мамо, матінка, матуся– ти початок життя, хранителька, берегиня Дому, Життя, Любові, Душі й високого Духу.  Тільки ти здатна віддати дитині всю свою ніжність, любов і турботу. Мама – це неосяжна любов  до  своїх  дітей. Матір  відкриває перед дитиною великий світ, рідну землю.

До свята, яке знаходить відгук у серці кожної людини, до Дня матері, за ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості було проведено обласну онлайн-фотовиставку «Мамині руки – тепло, Мамині очі – світло…», до якоїдолучилися понад 200 вихованців закладів освіти Донецької області.

 Вихованці протягом тижня розміщували свої світлини з матусями,  дарували привітання, малюнки, поробки, пісні, танці, вірші. Теплі привітання лунали з вуст вдячних дітей:

«Люба матуся! Мені ніколи і ні з ким не буде так затишно, як з тобою. Твої руки – найласкавіші, а серце – найтепліше. Люблю тебе!»,

«З тобою, мамо, може зрівнятися тільки сонечко, яке яскраво світить і гріє нас кожен день. Без тебе, мамо, не буде ні життя, ні радості! Ти посміхаєшся і світ стає красивішим!», «Люблю за те, що маю надійне плече та відчуваю підтримку у кожному слові…»

«Завдяки мамі ми побачили найкрасивіші місця нашої країни!»

«Мама завжди може зігріти нас посмішкою!»

«Мама вчить мене бути здоровим», «Мамині обійми – найтепліші!»

Матеріали викладені на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» з хештегом #мояМама #ДеньМатері