![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/MyCollages-7-1024x724.jpg)
Мамо, матінка, матуся– ти початок життя, хранителька, берегиня Дому, Життя, Любові, Душі й високого Духу. Тільки ти здатна віддати дитині всю свою ніжність, любов і турботу. Мама – це неосяжна любов до своїх дітей. Матір відкриває перед дитиною великий світ, рідну землю.
До свята, яке знаходить відгук у серці кожної людини, до Дня матері, за ініціативою Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості було проведено обласну онлайн-фотовиставку «Мамині руки – тепло, Мамині очі – світло…», до якоїдолучилися понад 200 вихованців закладів освіти Донецької області.
Вихованці протягом тижня розміщували свої світлини з матусями, дарували привітання, малюнки, поробки, пісні, танці, вірші. Теплі привітання лунали з вуст вдячних дітей:
«Люба матуся! Мені ніколи і ні з ким не буде так затишно, як з тобою. Твої руки – найласкавіші, а серце – найтепліше. Люблю тебе!»,
«З тобою, мамо, може зрівнятися тільки сонечко, яке яскраво світить і гріє нас кожен день. Без тебе, мамо, не буде ні життя, ні радості! Ти посміхаєшся і світ стає красивішим!», «Люблю за те, що маю надійне плече та відчуваю підтримку у кожному слові…»
«Завдяки мамі ми побачили найкрасивіші місця нашої країни!»
«Мама завжди може зігріти нас посмішкою!»
«Мама вчить мене бути здоровим», «Мамині обійми – найтепліші!»
Матеріали викладені на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» з хештегом #мояМама #ДеньМатері
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/2-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/3.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/4.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/5.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/6.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/7.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/11.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/12.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/279158399_1084166968844855_8459562526324555716_n.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/MyCollages-1-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/MyCollages-2-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/MyCollages-3-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/MyCollages-4-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/MyCollages-5.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/MyCollages-6.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/MyCollages-7.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/MyCollages-4.jpg)