![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/f-2-1024x576.jpg)
Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості з метою вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України ініціює обласну акцію-вшанування «Я маю право на життя!». З 3 по 4 червня запрошуємо вихованців закладів позашкільної освіти області розмістити тематичні світлини (дитячі малюнки, малюнки на асфальті, тощо) з надписом-закликом «Я маю право на життя!» на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Хештеги для розміщення: #Правонажиття2023 #ПозашкілляДонеччини
Контактна особа: Катерина Колесник (066)-033-44-85