Обласна акція «Земля багата єдністю людей»

Саме в місті Києві, на Софійській площі 22 січня 1919 року було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу.

Цій знаменній даті судилось увійти у літопис визначних подій нашої Батьківщини, як втілення споконвічного та незламного прагнення українського народу. Завдяки спільним зусиллям щирих патріотів це свято ознаменувало одну з найбільших перемог – право власноруч будувати нероздільну, самостійну та соборну українську державу.

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласну акцію «Земля багата єдністю людей», до якої долучилося понад 2000 учнів закладів освіти Донеччини.

Вихованці розміщували тематичні світлини: патріотичні малюнки, фотографії, декламували вірші та записувала відеопривітання, виготовляли сувеніри, поробки у різних техніках декоративно-ужиткової творчості. Творчі роботи юних патріотів сповнені любові до своєї Батьківщини.  

Ми віримо у найскорішу ПЕРЕМОГУ нашої країни.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #землябагата2024 #ПозашкілляДонеччини