![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/MyCollages-10.jpg)
З метою відзначення Дня художника України, виховання інтересу до образотворчого мистецтва, розвинення образного мислення вихованців, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості запрошує усіх бажаючих приєднатися до обласної акції «Я – майбутній митець!» та з 3 по 7 жовтня розмістити свої кращі роботи, виконані у різних техніках образотворчого мистецтва на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Хештеги для розміщення: #Майбутніймитець2022 #ПозашкілляДонеччини
Контактна особа: Катерина Колесник (066)-033-44-85
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/MyCollages-2-2-2.jpg)