Обласна акція відеороликів «Ми – діти вільної країни!»

21 листопада українці відзначають одне зі знакових державних свят у новітній історії України – День Гідності та Свободи.

Цей день – символ творення новітньої історії держави та пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм громадян, які відстоювали цінності свободи, демократії та вибір народу щодо європейського розвитку держави.

Свято вказує на дві доленосні для українського народу події: Помаранчеву революцію, що відбулася в 2004 р. та Революцію гідності – 2013-2014 років.

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведена обласна акція відеороликів «Ми – діти вільної країни!», до якої долучилося понад 1000 учнів закладів освіти Донеччини.  

Вихованці розміщували тематичні світлини: малюнки, вироби декоративно-прикладного мистецтва, викладали відеозаписи декламування віршів.

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас! Україна – територія гідності і свободи.  

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #дітивільноїкраїни2023 #ПозашкілляДонеччини