Обласна акція «Україна – країна європейських цінностей!»

1 листопада день свого заснування відзначає Європейський Союз.

Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, які об’єдналися заради миру та процвітання. Країни, що входять до ЄС, заснували спільні інституції, яким було делеговано частину їхніх суверенних повноважень, завдяки чому стало можливо демократично приймати рішення з конкретних питань, які становлять спільний інтерес, на європейському рівні.

Україна активно підтримуємо чесноти, які є ціннісними в Європейському Союзі та щиро віримо, що завжди сучасна прогресивна свідомість нашого народу стане рушійним фактором до інтеграції України у мирне та збалансоване, здорове суспільство.

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведена обласна акція «Україна – країна європейських цінностей!» до якої долучилося біля 500 учнів закладів освіти Донеччини.  

Учнівська молодь Донеччини розміщувала малюнки, відеозвернення, публікувала фотографії з різних міст Європи, розповідала історію знайомства з культурою країн Європи.   

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #європейськіцінності2023 #ПозашкілляДонеччини