![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/ANONS-DEN-YeDNANNYA-2024-1024x1024.png)
Запрошуємо доєднатися до обласної акції «У нашім серці Україна!»: з 5 по 16 лютого розмістити фото та відео проведених заходів до Дня єднання (піднімаймо прапори України над адміністративними будівлями, виконуймо державний гімн, вдягаймо вишиванки, проводимо тематичні заняття з вихованцями тощо) на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Хештеги для розміщення: #унашімсерціукраїна2024 #ПозашкілляДонеччини