Обласна акція «У єднанні ПЕРЕМОГА»

16 лютого ми відзначаємо особливе свято — День єднання. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу. Запрошуємо доєднатись до акції «У єднанні ПЕРЕМОГА». За результатами акції буде створено загальний відеоролик.

Необхідно: з 08 по 14 лютого записати відеоролик виконання гімну України (аудіозапис додається) та передати вітання з того міста (селища тощо), де наразі знаходяться вихованці вашого гуртка (вашої установи/центру/хабу тощо).

Вимоги:

– відео знімаємо горизонтально;

– фон має бути естетичним (стіна одного кольору, дерева (природа), сцена тощо);

– зовнішній вигляд: вишиванки, офіційно-діловий стиль, одяг однотонний без написів і принта, які б кидались в око;

– має бути присутня українська символіка (прапорець в руках, синьо-жовте серце на одязі, віночок, калина, сонях тощо) у гарному стані (не брудна і не зім’ята);

– на відео мають бути присутні від трьох осіб (діти, дорослі – не має значення);

– гімн виконуємо повністю, гарно артикулюючи (вихованці-дошкільнята виконують лише перший куплет);

– має бути два відео: перше – виконання гімна; друге – привітання з місця знаходження (обидва горизонтально); – відео з виконанням гімну може бути без звуку, або ми самі його видалимо;

– на відео з привітанням представляти структуру/місто/хаб має одна людина (щоб це було чітко).

Якщо ваші вихованці знаходяться в різних місцях, то пропонуємо зробити зустріч в Гугл Міт і записати її на відео, висвітливши на основному екрані фото закладу/картинку міста/ напис «Я люблю (місто)» тощо.

Фрази для привітань (друге відео): Вас вітає місто Добропілля! Передаємо привіт з міста Лиман! Селище Черкаське доєднується до вітань! Місто Покровськ святкує День єднання з усією країною! Вітання линуть з міста Краматорськ! Гуртки (приклад): Діти Донеччини знаходяться у різних куточках світу, але ми ЄДИНІ! У Єдності наша сила! Наша Перемога! Вітання з міста (або від гуртка…)

Нас НЕ ЦІКАВИТЬ музичне оформлення та звук на першому відео, нам потрібна гарне відеозображення! З цих відео буде змонтоване загальне під той аудіозапис, який ми додаємо. Відеоролики просимо надіслати до 14 лютого (включно) на пошту: obl.festival@gmail.com Або на месенджери: Telegram і WhatsApp (але не Viber, бо він погіршує якість відео) за номером 0500604898 (Юлія Плоха – завідувачка відділу масових заходів та організації дозвілля ДОПДЮТ). З будь-якими питаннями теж можна звернутись за цим номером телефону.