Обласна акція «Насильству – НІ!» до Міжнародного Дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Цей день є символом світового визнання проблеми гендерного насилля.

Україна як держава докладає зусиль, аби викорінити насильство в сім‘ї: ухвалено відповідний закон; країна приєдналася до кампанії ООН проти побутового насильства; започаткована загальнодержавна кампанія “Стоп-насильству”.

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості з 13 по 25 листопада було проведено обласну акцію «Насильству – НІ!», до якої долучилиося понад 800 учнів закладів освіти Донеччини.

З метою розповісти суспільству про боротьбу з насильством, зокрема гендерно зумовленим, протидію торгівлі людьми та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, вихованці розміщували тематичні світлини, малюнки, розробляли буклети, постери та записували соціальні відеоролики.

У своїх роботах діти демонстрували підтримку жінкам, їх важливе значення у суспільстві. Відео, представлені юними акторами та відеооператорами, направлені на захист прав жінок. Долучені до акції презентації , окрім засудження дітьми будь-якого насилля містять інформаційні слайди з номерами телефонів служб,до яких потрібно звертатися у випадку виявлення насилля.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #насильствуні2023 #ПозашкілляДонеччини