Обласна акція «Наша мова – наша краса і сила!»

Упродовж століть українська мова та український народ, зазнавали суттєвих утисків. Однак, з кожним роком українська мова розквітає: носіїв рідної мови стає більше, молодь все частіше популяризує українську в соціальних мережах та спонукає до її вжитку у мовленні.

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – в нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведена обласна акція «Наша мова – наша краса і сила!», до якої долучилося понад 1000 учнів закладів освіти Донеччини. Вихованці розміщували тематичні світлини, декламували авторські вірші, малювали стіннівки, розробляли флаєри, згадували вислови відомих українських письменників.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #Нашамова2023 #ОПДЮТ