![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/120466671_2776773989271430_2876504151530703042_n-e1601375656731.jpg)
Трагедія, яка увійшла до світової історії як «Бабин Яр» – одна з найганебніших і найжорстокіших в історії людства…
29 вересня увесь український народ вшановує пам`ять закатованих євреїв, а разом із ними – представників інших національних меншин. Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках.
З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості запрошує усіх бажаючих приєднатися до обласної акції «Лиш пам’ять спомин береже» та з 23 по 29 вересня розмістити тематичні роботи (фото, відео, малюнки, поробки, вірші тощо) до Дня пам’яті трагедії Бабиного Яру на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Хештеги для розміщення: #Памятьбереже2022 #ПозашкілляДонеччини
Контактна особа: Катерина Колесник (066)-033-44-85
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/616039b5e5e7f421476464.png)