![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/29_SERPNYA_OPDYUT_2022.mp4_20220829_092949.244-1024x576.jpg)
29 серпня Україна вшановує пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.
Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості, з метою вшанування пам’яті захисників України проведена обласна акція «Хай пам’яті свічки палають!», до якої долучилися понад 300 учнів закладів освіти Донецької області.
Тематичні світлини, відео з декламування віршів, фотодобірки малюнків, роботи декоративно-прикладної творчості, на яких зображена квітка «Сонях”, можна переглянути на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом #свічкипамяті #соняхпамяті #дітидонеччини #ОПДЮТ