![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-2-1-1024x1024.jpg)
Новий рік — найзагадковіше свято, оповите казкою та дивами. Дорослі й діти чекають на приємні сюрпризи. Вихованці гуртка «Щасливі діти» (керівник Аліна Аханкіна) під час заняття-гри «Новорічна фантазія» дізналися багато цікавого про атрибути новорічних свят. Діти захоплено розповідали як з батьками прикрашали ялинку та які подарунки хотіли б отримати на Новий рік. У святковій атмосфері малята із задоволенням створили новорічну іграшку-прикрасу. Кожна дитина проявила фантазію, креативність та неповторність.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-3-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-1-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-1-1024x1024.jpg)