Нехай Різдвяне диво Дарує мить щасливу, А серце щиру радість віднайде…

Різдвяне диво

Напередодні великого свята Хрещення Господнього вихованці гуртка «Українська мова» (керівник гуртка кандидат філологічних наук Сушко Оксана Іванівна) і «Літературна творчість» (керівник гуртка кандидат педагогічних наук Бондаренко Галина Іванівна) мали чудову нагоду стати учасниками прекрасного дійства, з колядками, щедрівками, різними святковими смаколиками, узявши участь в обласному фестивалі Різдвяних традицій «Різдвяне диво», який проходив 17 січня в м. Краматорську під керівництвом департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації. Наші гуртківці змагалися в конкурсі на кращу Різдвяну страву в номінації «Кутя».

Різдвяне диво

Кутю, приготовану за особливим рецептом для високоповажного журі, ми здобрили українською щедрістю, додали до неї нашого великого бажання перемогти, підмішали до цієї головної страви Різдвяного столу дотепного українського гумору й прикрасили її давньою легендою про походження самої куті.

Різдвяне диво
Різдвяне диво

Така серйозна підготовка просто не могла залишитися поза увагою членів журі, а тому вихованці гуртка отримали Диплом за зайняте ІІ місце в названій номінації.

Дякуємо всім, хто сприяв тому, щоб ми відчули цю зворушливу мить Різдвяного дива.

Різдвяне диво