«Не забудемо тебе, Кобзарю, довіку…»

Тарас Шевченко – син українського народу, Батько України. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність.

З нагоди відзначення пам’ятних днів великого українського поета, Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласний марафон-декламацію «Барвистий світ Шевченкового слова», до якого долучилося близько 500 учнів закладів освіти Донеччини.

Протягом тижня юні дарування згадували рядки Кобзаря про любов до України, про боротьбу народу за свою волю та свободу, а також створювали малюнки за оповіданнями та віршами, знайомились з життям Тараса Григоровича, переглядаючи тематичні презентації та беручи участь у вебквесті.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #Шевченковеслово2023 #ОПДЮТ