«Найдорожча моя нене…»

«Найдорожча моя нене…»

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас, кожної людини, яка живе та ходить по землі – День матері.

Безумовно, День матері – одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

День матері – це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. В гуртку «Українська мова» (керівник гуртка Тетяна Василівна Полякова, КЗ «Билбасівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Слов’янської районної ради Донецької області) відбулася святкова зустріч-презентація «Найдорожча моя нене…», до якої гуртківці підготували  зворушливі стінівки  та листівки для своїх матусь.

«Найдорожча моя нене…»
«Найдорожча моя нене…»