Наші переможці ІХ Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів України «Розстріляна молодість»

Розстріляна молодість, Народний художній колектив вокальної студії Heartbeat та Зразковий художній колектив хореографічної студії Фо степ

9 лютого вихованці “Народного художнього колективу ” вокальної студії “Heartbeat” та “Зразкового художнього колективу” хореографічної студії “Фо степ” Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості  прийняли участь у гала-концерті ІХ Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів України «Розстріляна молодість», який відбувся у Житомирському українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги. Доказом активної громадянської позиції вихованців гуртка «Торське наукове товариство» (керівник Поух Л.Й.) стало перше місце за створення фільму «Слов’янське небо назавжди залишило  Героів собі”, присвяченого трагедії під Слов’янськом 06.06.214 року.

Розстріляна молодість, Heartbeat та Фо степ

Захід «Розстріляна молодість» об’єднав усю Україну. Цього року в ньому прийняли участь майже тисяча виконавців музичних і літературних творів на військово-патріотичну тематику з Одеської, Сумської, Полтавської, Донецької, Рівненської, Кіровоградської, Хмельницької, Запорізької областей.

Розстріляна молодість, Народний художній колектив вокальної студії Heartbeat та Зразковий художній колектив хореографічної студії Фо степ

Нагородження  вихованців Донецького обласного палацу дипломами I ступеня є яскравим свідченням того, що молодість не можна розстріляти, що життя продовжується. А з далекої і недалекої історії всі ми винесли гіркий досвід війни, щоб більше ніколи не допускати подібних помилок, не бути учасниками міждержавних конфліктів і війн, щоб жити в мирі і достатку.