Наші перемоги «DISCOVER EUROPA»

«Heartbeat» на «DISCOVER EUROPA»

З 09 по 10 листопада 2019 р. у м. Маріуполь, з метою популяризації національних культур, підвищення професійного рівня, обміну досвідом, знайомства з культурою європейських країн і євроінтеграції у сфері мистецтва, культури та освіти було проведено IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс «DISCOVER EUROPA» міжнародного проекту INTERNATIONAL PROJECT « UNIVERSE FESTIVAL», в якому взяли участь діти та педагоги творчих колективів Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.

«Heartbeat» на «DISCOVER EUROPA»

Дипломами Лауреатів І ступеню у номінації «Стилізований танець, сучасний танець, третя вікова категорія», Лауреатів І ступеню у номінації «Сучасний танець, змішана вікова категорія (9-10 років)»,  Лауреатів І ступеню у номінації «Стилізований танець, змішана вікова категорія (11-13 років)» урочисто було нагороджено учасників хореографічного гуртка «Авансцена», керівники Артур Карпочев і Лариса Карпочева.

Диплом

Володарями Гран-прі у номінації «Вокально-хоровий напрям, третя вікова категорія», Гран-прі у номінації «Вокально-хоровий напрям, вікова категорія «Викладачі»» та диплому Лауреатів І ступеню у номінації «Вокально-хоровий напрям, третя вікова категорія» стали вихованці «Народного художнього колективу» вокальної студії «Heartbeat» під керівництвом Геннадія Петренко та Іллі Ржищева.

«Heartbeat» на «DISCOVER EUROPA»
«Heartbeat» на «DISCOVER EUROPA»
Диплом

За свій надзвичайно яскравий та творчий виступ вихованці «Театральної школи», разом з керівником Марком Ахмедовим, у номінації «Загально-естетичний напрям, третя вікова категорія» були нагороджені дипломом Лауреатів І ступеню.

Вихованці «Театральної школи» на «DISCOVER EUROPA»
Диплом
Вихованці «Театральної школи» на «DISCOVER EUROPA»
Диплом

Щиро вітаємо переможців!

Диплом Лауреат 1ст «DISCOVER EUROPA»
Ансамбль танцю «Авансцена» на «DISCOVER EUROPA»