![«Heartbeat» на «DISCOVER EUROPA»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Heartbeat-na-DISCOVER-EUROPA-3-1024x854.jpg)
З 09 по 10 листопада 2019 р. у м. Маріуполь, з метою популяризації національних культур, підвищення професійного рівня, обміну досвідом, знайомства з культурою європейських країн і євроінтеграції у сфері мистецтва, культури та освіти було проведено IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс «DISCOVER EUROPA» міжнародного проекту INTERNATIONAL PROJECT « UNIVERSE FESTIVAL», в якому взяли участь діти та педагоги творчих колективів Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості.
![«Heartbeat» на «DISCOVER EUROPA»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Heartbeat-na-DISCOVER-EUROPA-3-1024x854.jpg)
Дипломами Лауреатів І ступеню у номінації «Стилізований танець, сучасний танець, третя вікова категорія», Лауреатів І ступеню у номінації «Сучасний танець, змішана вікова категорія (9-10 років)», Лауреатів І ступеню у номінації «Стилізований танець, змішана вікова категорія (11-13 років)» урочисто було нагороджено учасників хореографічного гуртка «Авансцена», керівники Артур Карпочев і Лариса Карпочева.
![Диплом](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Vikhovanci-Teatralnoi-shkoli-na-DISCOVER-EUROPA-4-1024x512.jpg)
Володарями Гран-прі у номінації «Вокально-хоровий напрям, третя вікова категорія», Гран-прі у номінації «Вокально-хоровий напрям, вікова категорія «Викладачі»» та диплому Лауреатів І ступеню у номінації «Вокально-хоровий напрям, третя вікова категорія» стали вихованці «Народного художнього колективу» вокальної студії «Heartbeat» під керівництвом Геннадія Петренко та Іллі Ржищева.
![«Heartbeat» на «DISCOVER EUROPA»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Heartbeat-na-DISCOVER-EUROPA-2-1024x849.jpg)
![«Heartbeat» на «DISCOVER EUROPA»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Heartbeat-na-DISCOVER-EUROPA-4-1024x854.jpg)
![Диплом](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Heartbeat-na-DISCOVER-EUROPA-6-1024x738.jpg)
За свій надзвичайно яскравий та творчий виступ вихованці «Театральної школи», разом з керівником Марком Ахмедовим, у номінації «Загально-естетичний напрям, третя вікова категорія» були нагороджені дипломом Лауреатів І ступеню.
![Вихованці «Театральної школи» на «DISCOVER EUROPA»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Vikhovanci-Teatralnoi-shkoli-na-DISCOVER-EUROPA-5-1024x1024.jpg)
![Диплом](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Vikhovanci-Teatralnoi-shkoli-na-DISCOVER-EUROPA-1-1024x576.jpg)
![Вихованці «Театральної школи» на «DISCOVER EUROPA»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Vikhovanci-Teatralnoi-shkoli-na-DISCOVER-EUROPA-3-1024x576.jpg)
![Диплом](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Vikhovanci-Teatralnoi-shkoli-na-DISCOVER-EUROPA-6-1024x576.jpg)
Щиро вітаємо переможців!
![Диплом Лауреат 1ст «DISCOVER EUROPA»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Heartbeat-na-DISCOVER-EUROPA-5-1024x751.jpg)
![Ансамбль танцю «Авансцена» на «DISCOVER EUROPA»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Heartbeat-na-DISCOVER-EUROPA-1-1024x744.jpg)