Народе мій, до тебе я ще верну…

Народе мій, до тебе я ще верну…

Василь Стус… Славне ім’я Поета, Громадянина, Людини. Поезія В. Стуса стала помітним явищем не тільки української та світової літератури, а й усього нашого суспільного життя. Усі твори великого національного поета, тісно пов’язані з багатостраждальним життям нашого народу, були вершиною його духовності. Але передусім вражає цей поет відвагою й самозреченням, з якими вступив у бій з темними силами за високі ідеали добра, справедливості, гуманізму, за національну гідність і самостійність українського народу.

До 80-ї річниці від дня народження В. Стуса в гуртку «Лідерство – запорука успіху» (керівник гуртка Зана Олена Миколаївна) відбувся літературний вечір «Народе мій, до тебе я ще верну…». Вихованці читали вірші В. Стуса («Всіх не злічити, всіх не розстріляти…», «Ярій, душе, ярій, а не ридай», «Верни до мене, пам’яте моя!», «Що тебе клясти, моя недоле?», «О земле втрачена, явися» та ін.), пригадували цікаві факти з життя поета.

Народе мій, до тебе я ще верну…

Література, мистецтво, духовність – це ті цінності нації, які не дадуть щезнути українському народу, які об’єднують нас, наповнюють гордістю, національною гідністю.