Намалюй свою «МРІЮ»

Намалюй свою мрію

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Намалюй свою «МРІЮ» серед дітей та молоді Донеччини з нагоди 75-річниці від дня утворення Конструкторського бюро імені Антонова з метою популяризації видатної постаті Олега Антонова та професії авіаконструктора. Одним із маловідомих широкому загалу фактів біографії геніального конструктора авіаційної техніки Олега Антонова є захоплення живописом, його творчий спадок становить близько 40 картин.

Намалюй свою мрію

В обласному етапі взяли участь вихованці шкіл та гуртків позашкілля Донеччини з міст Старомлинівки, Слов’янська, Мирнограду, Новодонецької, Олександрівської селищної ради, Волноваського району, Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості, Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

Намалюй свою мрію

Талановиті юні художники представили на розгляд журі роботи в різних техніках виконання: акварель, гуаш, графіка, пастель, кольорові олівці, спрей-арт, розкриваючи тему авіамоделювання та літальних апаратів, демонструючи власну фантазію та творчий пошук. Переможці обласного етапу конкурсу візьмуть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Намалюй свою «МРІЮ», який відбудеться у травні в місті Києві.

Намалюй свою мрію